Chery-Arrizo-5

چری برای سال 2021، مدل دوگانه‌سوز آریزو 5 را هم روانه بازار کرد. شاید عجیب باشد ولی ظاهرا چینی‌ها هم به ساخت خودروهای CNG بی‌علاقه نیستند!

چری آریزو5 گازسوز، از آنجایی که در «مدل دنده‌ای» فقط قابل سفارش میباشد، تجهیزات کمتری نسبت به مدل بنزینی‌ خود دارد. در نمای ظاهری، جلوپنجره‌ای با رنگ مشکی براق دارد، رینگ‌های آلومینیومی 16 اینچی همچنان به چشم می‌خورد و راهنمای LED نیز روی آینه‌های جانبی‌اش دارد.

اما خبری از دی‌لایت‌های LED درون سپر جلوی آن نیست! از سوی دیگر تعداد ایربگ‌ها به 2 عدد کاهش یافته و تنظیم صندلی‌ راننده نیز بصورت دستی انجام میشود. البته چری خوشبختانه تجهیزات دیگری مثل سانروف برقی، سنسور باد تایر و آینه‌های جانبی برقی با گرمکن، را حذف نکرده است.

Chery-Arrizo-5

چری آریزو 5 CNG، به موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی یورو5 با کد موتور SQRE4G16C مجهز است که 90 اسب بخار قدرت و 130 نیوتن متر گشتاور در اختیار کابران قرار می‌دهد. گیربکس خودرو نیز از نوع 5 دنده دستی میباشد.

چری برای مدل 2021، قیمت آریزو5 گازسوز را 85 هزار و 800 یوآن یا معادل تقریبی 13 هزار دلار در نظر گرفته است. جالب است بدانید که با چنین قیمتی، شما می‌توانید آریزو5 با موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی و گیربکس CVT را سفارش دهید!

به نظر می‌رسد نسخه گازسوز آریزو5، پیشنهاد خوبی برای ناوگان حمل و نقل عمومی چین باشد چراکه برای مشتریان معمولی، خریداری چنین خودرویی، با قیمت زیاد و امکانات کم، صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

با سلامتیان خودرو، اخبار تازه را بگیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید