فراری F8 تریبوتو با تیونینگ نوویتک و قدرت ۸۱۸ اسب بخار رونمایی شد
فراری F8 تریبوتو با تیونینگ نوویتک و قدرت ۸۱۸ اسب بخار رونمایی شد | سلامتیان خودرو محور |

شرکت تیونینگ نوویتک فراری F8 تریبوتو را با پیشرانه تقویت‌ شده و بدنه با حجم بیشتر از نمونه استاندارد رونمایی کرد و قصد دارد تنها ۱۵ دستگاه از این سوپراسپرت را روانه بازار کند.

فراری F8 تریبوتو با تیونینگ نوویتک و قدرت ۸۱۸ اسب بخار رونمایی شد

نوویتک یکی از برترین شرکت‌های تیونینگ آلمان، این بار سراغ فراری F8 تریبوتو می‌رود. این محصول ایتالیایی در حالت استاندارد با موتور ۳٫۹ لیتری و قدرت ۷۱۰ اسب بخار روانه بازار شده‌ و می‌تواند در کمتر ۲٫۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. نوویتک شتاب فراری F8 را  آنچنان جذاب و هیجان‌انگیز نمی‌داند؛ به همین منظور هفته گذشته نمونه تقویت‌شده تریبوتو را با قدرت ۸۱۸ اسب بخار و البته بدنه‌ی کشیده و تهاجمی‌تر از نمونه استاندارد رونمایی کرد.

کیت بدنه جذاب فراری F8 تریبوتو برگرفته از برند N-Largo با طراحی ویتورو استروکس، مهندس آلمانی هست. ویتورو استروکس با طراحی خود قصد دارد فراری F8 را کشیده‌تر و با حجم بیشتر از نمونه استاندارد نشان بدهد. بخش‌های فیبر کربنی در قسمت‌های مختلف بدنه در کنار ظرافت استفاده از خطوط شکسته در طراحی نمای بیرونی، همگی دست به دست هم داده‌اند تا چهره‌ای خشن و مغرور از فراری F8 جدید مشاهده کنیم.

فراری F8 تریبوتو با تیونینگ نوویتک و قدرت ۸۱۸ اسب بخار رونمایی شد

به گزارش سلامتیان خودرو محور ، در طراحی مجدد سیستم تعلیق، تنظیم ارتفاع خودرو بهبود داده شده و اکنون ارتفاع F8 تا شعاع ۱٫۵ اینچ قابل تغییر می باشد. این تنظیم ارتفاع با رینگ Vossen سایز ۲۱ و ۲۲ اینچ، جذابیت زیادی به ظاهر خودرو می‌دهد. جالب هست بدانید که سایز رینگ لاستیک محور عقب و جلو متفاوت بوده، به‌ طوری‌ که رینگ محور جلو سایز ۲۱ و محور عقب سایز ۲۲ می باشد.

بخش فنی فراری F8 آنچنان مورد توجه تیونرهای آلمانی نبوده است. آنها نمای بیرونی خودرو را بیشتر از پیشرانه به‌روزرسانی کرده‌اند؛ اما نباید تغییرات صورت‌ گرفته در این بخش را دست پایین بگیریم. پیشرانه V8 فراری F8 جدید اکنون توانایی تولید ۸۱۸ اسب بخار قدرت و ۹۳۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد. این نیرو توسط جعبه‌دنده ۷ سرعته اتوماتیک هدایت می‌شود و با سیستم اگزوز تقویت‌ شده، صفر تا صد کیلومتر را در کمتر از ۲٫۶ ثانیه طی میکند.

نوویتک قصد دارد تنها ۱۵ نمونه از فراری F8 تریبوتو مذکور را تولید کند؛ اما هنوز قیمتی برای آن اعلام نکرده است. با توجه به هزینه خرید ۲۷۴ هزار دلاری F8 در بازار ایالات متحده آمریکا، باید قیمتی فراتر از این انتظار را باید دید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید