اونتادور اولتیمای ، پرچمدار لامبورگینی معرفی شد
اونتادور اولتیمای ، پرچمدار لامبورگینی معرفی شد | سلامتیان خورو محور | خودرو اتوماتیک | شاسی بلند |

این مدل آخر این بخش از تولید این نوع اتومبیل لامبورگینی خواهد بود و این محصول با دو نوع بدنه کوپه و رودستر ( روباز ) عرضه می شود.

اونتادور اولتیمای ، پرچمدار لامبورگینی معرفی شد

به  گزارش سلامتیان خودرو محور ، عصر جدید لامبورگینی با سرمایه‌ گذاری گروه فولکس واگن و برند آئودی از اوایل قرن 21 شروع شد. تولید مورسیه‌ لاگو مفهومی جدید برای موفقیت تجاری لامبورگینی بود که در سال‌های بعد، با گالاردو ادامه یافت. مدیران شرکت سازنده از سال ۲۰۱۱ اونتادور را جایگزین مورسیه‌ لاگو کردند و حالا با رسیدن به اواسط سال ۲۰۲۱، برای تمام شدن تولید اونتادور برنامه‌ ریزی می‌ کنند و تا در آینده مشکلی در رونمایی و معرفی این پرچم دار از خودروسازی لامبورگینی پیش نیاید.

اونتادور LP780-4 اولتیمای (Ultimae) به تعداد ۶۰۰ دستگاه (۳۵۰ کوپه و ۲۵۰ رودستر) ساخته خواهد شد. این مدل علاوه‌ بر تمام کردن تولید اونتادور، آخر این بخش از دوران پیشرانه‌های دوازده سیلندر تنفس‌ طبیعی لامبورگینی نیز می شود.

اونتادور اولتیمای ، پرچمدار لامبورگینی معرفی شد

اونتادور اولتیمای به پیشرانه دوازده سیلندر ۶٫۵ لیتر مجهز است که ۷۷۰ اسب‌ بخار قدرت و ۷۲۰ نیوتن‌ متر گشتاور تولید می کند. این خودرو ۱۰ اسب‌ بخار قدرتمندتر و قوی تر از اونتادور SVJ است و با ۱۵۵۰ کیلوگرم وزن ، ۲۵ کیلوگرم سبک‌ تر از SVJ می باشد. اونتادور آلتیمیت از جعبه‌ دنده هفت‌ سرعته تک‌ کلاچ با ۵۰ میلی‌ ثانیه عملکرد پر سرعت تر برخوردار و سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر‌ بر‌ ساعتش ۲٫۸ ثانیه و نهایت سرعت آن ۳۵۵ کیلومتر‌ بر‌ ساعت می باشد. قیمت نهایی اونتادور اولتیمای برای نسخه‌ های کوپه و رودستر به‌ ترتیب ۵۲۶ هزار و ۵۷۷ هزار دلار خواهند بود.

آخرین خبرها و اخبار روز دنیا و جهان را در مورد خودرو های مختلف و شاسی بلند را با سایت سلامتیان خودرو محور مطلع بشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید