گسترش کسب‌وکار خودروسازی هواوی با قرارداد تجاری جدیدی با چری
گسترش کسب‌وکار خودروسازی هواوی با قرارداد تجاری جدیدی با چری | سلامتیان خودرو محور |

کمپانی هواوی در جهت گسترش دادن فعالیت‌ های واحد خودروسازی خود، همکاری تجاری جدیدی با کمپانی  خودروسازی چری شروع نموده هست.

گسترش کسب‌وکار خودروسازی هواوی با قرارداد تجاری جدیدی با چری

کسب‌ و کار خودروسازی هواوی در اقدامی جدید، تلاش دارد فعالیت‌ های خود را در بازار خودرو گسترش دهد. این شرکت در سالهای اخیر به خیلی از خودروسازان کمک نموده هست تا مدلهای گوناگونی عرضه نمایند که نه‌ تنها از نظر طراحی، بلکه از نظر عملکرد نیز رضایت کاربران را جلب نموده اند.

به گزارش سلامتیان خودرو محور، هواوی تصمیم دارد مرزهای کسب‌ و کار خودروهای هوشمند خود را جا به‌ جا نماید و برای رسیدن به این هدف، همکاری تجاری جدیدی با کمپانی خودروسازی چری، شروع کرده هست.

کمپانی هواوی قبل از این با شرکت Jinkang New Energy همکاری می‌ کرد، ولی اکنون، شراکت تجاری خود را با گروه خودروسازی چری شروع نموده هست. از جهتی دیگر، این همکاری به توسعه‌ ی یک خودرو هوشمند جدید و پیشرفته توجه دارد. مطابق اطلاعات انتشار یافته، کسب‌ و کار خودروسازی هواوی با همکاری کمپانی چری در حال برنامه‌ ریزی برای تولید محصول جدیدی می باشند که با نام رمز E0X شناخته می گردد. اضافه براین، Gao Xinhua، رهبری پروژه‌ ی این خودرو الکتریکی را عهده دار خواهد بود.

گسترش کسب‌وکار خودروسازی

اطلاعات به‌ دست‌ آمده از گزارشها نشان می‌ دهد کمپانی چری درحال آماده‌ شدن برای عرضه‌ ی دو خودرو دیگر با نام رمز E03 و E0Y نیز می باشد. گفته می‌ شود E03 یک سواری الکتریکی و E0Y نیز محصول شاسی‌ بلند جدید این کمپانی خواهد بود. این خودروهای هوشمند، از ساختار فولادی-آلومینیومی سبک‌ وزن بهره خواهند برد و همچنین به پلتفرم محاسباتی خیلی قدرتمندی مجهز خواهند گردید.

ممکن هست فعالیت کمپانی هواوی به‌ عنوان تولید کننده‌ ی خودرو سبب ایجاد نوعی سردرگمی بین طرفداران هواوی شده باشد. البته غول فناوری چینی به‌ عنوان ارائه‌ دهنده‌ ی راهکار برای سایر شرکت‌ های خودروسازی عمل می نماید. این شرکت به‌ تازگی با توسعه‌ دهندگان بسیاری ارتباط برقرار نموده که به عنوان مثال می‌ توان به AITO و Avita اشاره نمود.

اگر چه شایعات زیادی درمورد همکاری‌ های جدید کمپانی هواوی انتشار یافته، ولی غول فناوری چینی در حال‌ حاضر از افشای هرگونه اطلاعات در این‌ مورد خودداری نموده هست.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید