کمپانی اپل یکی از مدیران باسابقه فورد را برای پروژه AppleCar استخدام نمود
کمپانی اپل یکی از مدیران باسابقه فورد را برای پروژه AppleCar استخدام نمود | سلامتیان خودرو محور |

یکی از کارکنان سابق کمپانی فورد که ۳۰ سال سابقه در این شرکت دارد، به کمپانی اپل ملحق گردیده هست. وی که مهندسی با تجربه به حساب می آید به کمپانی اپل برای تولید Apple Car کمک خواهد نمود.

کمپانی اپل یکی از مدیران باسابقه فورد را برای پروژه AppleCar استخدام نمود

دسی اوچکاشوچ قبل از ترک کمپانی فورد به مقصد کمپانی اپل مدیر جهانی دفتر مهندسی ایمنی خودرو های کمپانی فورد به حساب می آمد و قبل از انتخاب شدن برای این سِمت، مدیر مهندسی بود. اوچکاشوچ در سال ۱۹۹۱ به کمپانی فورد ملحق گردید و در طول سالها فعالیت توانست به موقعیتهای شغلی بهتری در این شرکت دست پیدا نماید.

استخدام یکی از مدیران باسابقه فورد توسط کمپانی اپل

وی در تولید خودروهای Ford Escape و Explorer و Fiesta و Focus نقش داشت و یک‌ سری فعالیتها در پروژه‌ ی تولید خودروی برقی انجام داد. دسی اوچکاشوچ فردی بسیار با تجربه هست که تخصصهای فراوانی در زمینه‌ های گوناگون دارد و قطعاً میتواند به تیم تولید Apple Car کمک شایانی نماید. وی احتمالاً مشغول به توسعه‌ ی سیستم‌ های امینی برای خودروی برقی اپل خواهد گردید.

کمپانی اپل در تکاپو هست که خودروی امن تری نسبت‌ به خودرو های تسلا و Waymo بسازد و در خودرویش از سیستمهای پشتیبان برای جلوگیری از خرابی سیستم رانندگی بهره ببرد.

کمپانی اپل طی چند سال اخیر به دفعات نیروهای کمپانی فورد و دیگر شرکتهای فعال در صنعت خودرو را به استخدام خود درآورده هست. شایعه‌ ها می‌ گویند تولید کننده‌ ی گوشی‌ های آیفون تصمیم دارد خودرویی کاملاً خودران بسازد.

احتمالاً خودروی برقی اپل تا سال ۲۰۲۵ رونمایی می گردد. البته مشکلاتی که کمپانی اپل با آنها دست‌ و‌ پنجه نرم می نماید امکان دارد عرضه‌ ی خودرو را تا سال ۲۰۲۸ نیز به عقب بیندازند. گفته می‌ شود خودروی اپل بالای ۱۰۰ هزار دلار قیمت خواهد داشت.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید