ویژگی ها و اعلام قیمت جدید خودرو لیفان X70 +
ویژگی ها و اعلام قیمت جدید خودرو لیفان X70 + | سلامتیان خودرو محور |

شرکت خودروسازان بم به عنوان مونتاژ کننده خودرو لیفان X70 در ایران، بعد از مدتها بی‌ خبری و کوشش برای ایفای تعهدات معوق، قیمت و شرایط فروش جدید این خودرو را اعلام نمودند.

ویژگی ها و اعلام قیمت جدید خودرو لیفان X70 +

به گزارش سلامتیان خودرو محور ،شرکت خودروسازان بم که لیفان x70 را در سال ۹۹ به بازار ایران معرفی نموده بود، پس از یک دوره پیش فروش این خودرو نتوانست عملکرد موفقی در تحویل خودرو ها به خریداران داشته باشد و تیراژ کم تولید این خودرو ایجاد گردید سری اول خریداران تا مدتها منتظر تحویل خودروی خود باشند.

به نظر می آید این شرکت بالاخره توانسته تعهدات معوق خود را انجام دهد و با بروز رسانی قیمت و شرایط تولید، شرایط فروش فوری خودرو لیفان X70 مدل ۱۴۰۱ با موعد تحویل اسفند ماه ۱۴۰۰ را انتشار دهد این خودرو مجهز به یک پیشرانه ۲ لیتر تنفس طبیعی در کنار یک جعبه دنده CVT می باشد..

قیمت خودرو لیفان ایکس ۷۰

در شرایط فروش قیمت این خودرو ۶۸۹ میلیون تومان اعلام شده است و مبلغ پیش پرداخت نیز ۳۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده هست.

ویژگی های خودرو لیفان ایکس ۷۰ اتوماتیک

بزرگ ترین شاسی‌ بلند ( کراس‌ اوور ) لیفان به عنوان پرچم دار این شرکت در سال ۱۳۹۹ با نام لیفان ایکس ۷۰ – Lifan X70 توسط خودروسازان بم ( ایران ) عرضه گردید. این خودرو در آغاز قرار بود توسط کرمان موتور به بازار بیاید. ایکس ۷۰ از نظر ظاهری شباهت زیادی به بیسو T5 دارد و برای رقابت در برابر خودرو های جک اس ۵، چری تیگو ۵، هاوال اچ۲ و هایما اس ۷ قرار می گیرد. X70 با موتور ۲ لیتری تنفس طبیعی با جعبه دنده اتوماتیک پیوسته (CVT) قابل سفارش می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید