همچنان شماره گذاری تیبا و سمند ادامه دارد
همچنان شماره گذاری تیبا و سمند ادامه دارد | سلامتیان خودرو محور |

با این که تصمیم بر آن بود که شماره‌ گذاری چند خودرو توقف یابد ولی دبیر انجمن خودروسازان می‌ گوید هنوز توقف شماره گذاری خودرو‌ های تیبا و سمند به خودروسازان ابلاغ نگردیده هست.

همچنان شماره گذاری تیبا و سمند ادامه دارد

به گزارش سلامتیان خودرو محور، با این که قرار بود شماره‌ گذاری خودرو برای سمند و تیبا توقف یابد ولی دبیر انجمن خودروسازان می‌ گوید هنوز توقف شماره گذاری خودرو‌ های تیبا و سمند به خودروسازان ابلاغ نگردیده هست. دبیر انجمن خودروسازان می‌ گوید هنوز توقف شماره گذاری خودرو‌ های تیبا و سمند به خودروسازان ابلاغ نشده هست.

آقای احمد نعمت بخش گفت: بر اساس قرار داد‌ های پیش فروش خودرو، خودرو‌ های تیبا و سمند تحویل مشتریان می گردد و در صورت تاخیر در تحویل، خودروساز جریمه دیر کرد در تحویل می‌ دهد. ایراداتی در تولید خودرو‌ های تیبا و سمند وجود داشته که در حال برطرف شدن هست. آن طور که عنوان گردیده بعضی از این ایرادات در سیستم انتقال قدرت، سیستم موتور، در بدنه، رنگ خودرو، سیستم فرمان و چراغ‌ ها بوده هست.

همچنان شماره گذاری تیبا و سمند ادامه دارد

چهارم خرداد ۱۴۰۱ آقای اجرلو روابط عمومی سازمان ملی استاندارد اعلام نمود: سمند و تیبا از سوی دفتر تخصصی صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران از فهرست تمدید اعتبار حذف گردند.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید