چری اکسید (EXEED)

مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو از رونمایی خودروی جدید این شرکت با نام EXEED در بازار ایران در آینده نزدیک خبر داد. گفته می شود چری اکسید (EXEED) به زودی با قیمت ۴۰۰ میلیون تومان معرفی خواهد شد.

چری اکسید (EXEED)

مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو ظهار کرد:

چری EXEED بزودی به بازار ایران معرفی می شود که قیمت پیش بینی شده آن در حدود ۴۰۰ میلیون تومان است و از ویژگی های این خودرو سوخت ۷.۵ درصد و موتور ۱۶۰۰ سی سی است ضمن آنکه تحت لیسانس اروپا تولید می شود.

سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی یازدهم دی ماه در ابتدای سفر دو روزه خود به استان کرمان از مجموعه مدیران خودروی بم بازدید کردند.

“ژانگ وو” مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو در این بازدید با بیان اینکه در حال حاضر مدیران خودرو چندین مدل ماشین از جمله تیگو ۵، تیگو ۷، آریزو ۵ و آریزو ۶ تولید می کند گفت: میزان سرمایه گذاری فاز دوم کارخانه مدیران خودرو ۵ میلیون دلار است که ظرفیت تولید سالانه آن ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو است.

چری اکسید (EXEED)

وی با بیان این مطلب که در حال حاضر سالن های این فاز آماده تولید خودرو هستند، تصریح کرد:

به دلیل تحریم ها نتوانسته ایم در سال گذشته از این سالن بهره برداری کنیم این در حالی است که در این سالن می توان همزمان ۱۲ مدل خودرو تولید کرد.

مدیر داخلی شرکت مدیران خودرو از رونمایی خودروی جدید این شرکت در بازار ایران در آینده نزدیک خبر داد و اظهار کرد: EXEEO بزودی به بازار ایران معرفی می کنیم که قیمت پیش بینی شده آن در حدود ۴۰۰ میلیون تومان است و از ویژگی های این خودرو سوخت ۷.۵ درصد و موتور ۱۶۰۰ اسب بخار است و بیشتر قطعات آن در اروپا تولید ضمن آنکه تحت لیسانس اروپا خواهد بود.

چری اکسید (EXEED)


نظر شما درباره چری اکسید چیست؟ منتظر آن هستید؟ در آِینده نزدیک شاهد فروش آن در نمایندگی سلامتیان خودرو خواهید بود .

یک دیدگاه

  1. چراقیمت x33 نسبت به دوماه پیش۱۱/۸ میلیون تومان اضافه شده است.قیمت ۲۳۶ شده ۲۴۷/۸ .
    ماهرچی میخواهیم یک ماه بگذره که ۵ میلیون بیشترجمع کنیم ویک x33 برداریم،ماه بعدمیبینیم ۱۰-۱۲ میلیون رفته روی قیمت.شمااصلا بفکرمردم نیستید.شمابافکرتاجری هستیدکه بزودی ورشکست خواهدشد.خریدیک خودروحق هرکارمندی هست ،البته نه بااین افزایشها…

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید