عرضه قطعات یدکی خودرو به صورت مشروط
عرضه قطعات یدکی خودرو به صورت مشروط | سلامتیان خودرو محور |

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ ای اعلام نموده هستن که عرضه قطعات یدکی خودرو به بازار از ۲۱ خرداد ماه به داشتن کد رهگیری مشروط می باشد.

عرضه قطعات یدکی خودرو به صورت مشروط

به گزارش سلامتیان خودرو محور، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ ای اعلام نموده هست که عرضه قطعات یدکی خودرو به بازار از ۲۱ خرداد ماه به داشتن کد رهگیری مشروط هست؛ بر این اساس از این تاریخ به بعد واحد های صنفی باید از خرید اقلام بدون شناسه خودداری نماید.

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ ای به واحد های صنفی، اتحادیه‌ ها و اتاق اصناف کشور ابلاغ نموده هست که در راستای اجرای طرح شناسه‌ و کد رهگیری کردن گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسائل نقلیه، مهلت مقرر جهت عرضه کالا های فاقد کد رهگیری به بازار تا ۲۱ خرداد ماه امسال بوده که تمام شده هست.

بر این اساس ضروری می باشد که واحدهای صنفی از تاریخ فوق از خرید اقلام بدون شناسه از تولیدکنندگان و همچنین واردکنندگان خودداری نمایند. همچنین فروش این قطعات (بدون شناسه رهگیری) توسط اصناف به مصرف‌ کننده، نهایت تا ۲۱ تیر ماه جاری مجاز هست و بعد از آن امکان فروش و عرضه آنها در بازار مستلزم داشتن کد رهگیری هست.

عرضه قطعات یدکی خودرو

یادآوری می گردد که لوازم یدکی و قطعات خودرو در اولویت اجرای طرح مبارزه با قاچاق و تقلب قرار گرفته تا با اجرای این طرح با اولویت‌ های تعیین شده، کاهش‌ آثار زیان‌ بار کالای قاچاق در اقتصاد کشور اثرگذار باشد. ضمن اینکه اجرای این طرح علاوه بر آثار اقتصادی مبارزه با قاچاق کالا، از نظر امنیت خودرویی و قطعات مورد استفاده مردم نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

در این رابطه وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز تاکید نموده هست که همه ی معاملات در سامانه جامع تجارت ثبت خواهند گردید و با خرید و فروش قطعات خودرو فاقد شناسه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت. ضمن این که طی نخستین هفته اجرای آن بالغ بر ۶۰ هزار شناسه کالا صادر شده هست.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید