طرح فروش سایپا
سایپا پس از گذشت یک و نیم روز از زمان اعلام آغاز طرح فروش و چندین بار وعده حل مشکل، نهایتا نتوانست اختلال سایت فروش خود را رفع و فرآیند ثبت‌نام فروش فوق‌العاده دو محصول خود را آغاز کند و در نهایت هم از ساعات پایانی روز چهارشنبه در سایت خود اعلام کرد “طرح فروش فوق‌العاده از بخشنامه مذکور پایان یافته است”!

به گزارش سلامتیان خودرو به نقل از ایسنا، قرار بود طرح فروش فوق العاده سایپا از ساعت ١۴ روز سه‌شنبه (۴ بهمن ماه)  برای عرضه دو محصول کوییک آر پلاس اتوماتیک و شاهین در قالب طرح فروش‌ فوق‌العاده برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران فعال شود،این در حالی است که به دلیل اختلال در سایت فروش فوق العاده انجام نشد. نه‌ تنها این اختلال یا به گفته خود سایپا به‌ جهت توجیه موضوع “انجام پاره‌ای بهبودها”، هنوز امکان ثبت‌نام برای مشتریان فراهم نشده است.

از زمان انتشار این گزارش تا به امروز نزدیک به سه  روز است که از اعلام اولیه طرح فروش سایپا می گذرد، اما مشکل سایت حل نشده و مراحل ثبت نام هنوز آغاز نشده است. سایپا در صفحه فروش خود نوشت: مهمان عزیز، ممنون از حضور شما در صفحه گروه، شرکت خودروسازی سایپا یادآور می شود که طرح فروش ویژه در بخشنامه شماره 431659 به پایان رسیده است، بنابراین طرح های جدید محصولات گروه سایپا از طریق بخشنامه ابلاغ می شود.
آنچه سایپا در بخشنامه شماره 431659 به آن اشاره می کند، طرح فروش مجتمع فوق الذکر است. از این رو می توان گفت طرح فروش سایپا اجرا نشد، تکمیل شد و متقاضیان به مرحله بعدی فروش رجوع داده شدند.

این موضوع در شرایطی اتفاق افتاده است که پیش شرط ثبت‌نام واریز وجه خودرو در حساب وکالتی تعریف شده برای متقاضیان عادی، در حساب افراد نزد بانک‌های مربوطه از از روز دوشنبه (حتی یک روز قبل از آغاز وعده اولیه ثبت‌نام) بلوکه شده است.

جهت خرید محصولات سایپا می توانید از سایت سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید