طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سرگرفته شد
طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سرگرفته شد | محصولات مدیران خودرو | سلامتیان خودرو محور |

به گزارش سایت سلامتیان محور خودرو ، در راستای ایجاد شرایط منحصر به فرد برای مشتریان طرح تعویض خودرو های کار کرده با خودروی جدید را با قدرت بیشتر آغاز می شود.

طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سر گرفته شد

طرح بالا توسط شرکت مدیران خودرو در راستای سیاست توسعه بازار محصولات مدیران خودرو و ایجاد شرایط مناسب بازار دست دوم محصولات این کمپانی شکل گرفته است که در نوع خود در میان خودروسازان  داخلی خاص و متغاوت می باشد.

به گزارش سایت سلامتیان محور خودرو ، در این طرح همه ی دارندگان خودروهای مدل سال 1390 و به بعد می توانند خودروی خود را با یک خودرو جدید مدیران خودرو جایگزین کنند و از تسهیلات منحصر به فرد خرید ، مانند حداقل پیش پرداخت 30 درصد و حداکثر اقساط 70 درصد تا سقف 5 سال تسهیلات بهره ببرند.

طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سرگرفته شد

به گزارش سلامتیان محور خودرو ، طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو از سرگرفته شد و قابل ذکر است که شرکت ایرانیان خودرو به عنوان اجرا کننده این طرح توسط شرکت مدیران خودرو معرفی شده ، که برای کسب اطلاعات دقیق و فهرست نمایندگی های منتخب مدیران خودرو که می توانند در طرح جایگزینی خدمت دهند به آدرس https://landing.mvmco.ir/usedcar/  مراجعه کنید. هم چنین دقت داشته باشید حتما و حتما فقط از طریق همین لینک و آدرس https://landing.mvmco.ir/usedcar/ مراجعه کرده و از خدمات مورد نظر بهره لازم و کافی را ببرید.

هم چنین شما قادر خواهید بود از جدید ترین و بروز ترین اخبار و خبر های داخلی شرکت های خودرو سازی ایران و اغلب جدیدترین و بروز ترین اخبار و خبر های خودرو ها و اتومبیل های جهان و دنیا را در سایت سلامتیان خودرو محور مطالعه نموده و اطلاع پیدا کنید و از اخبار و خبر های روز جهان آگاهی داشته باشید.

جهت خرید از سلامتیان خودرو با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید