طرح تسهیل باز پرداخت اقساط معوق شرکت مدیران خودرو
طرح تسهیل باز پرداخت اقساط معوق شرکت مدیران خودرو | سلامتیان خورو محور | خودرو | اتوماتیک | شاسی بلند | مدیران خودرو |

نمایندگان محترم با سلام

بدینوسیله به اطلاع می رساند، در راستای تسهیل باز پرداخت بدهی معوق مشتریانی که بدلیل شرایط اقتصادی ناشی از بیماری کرونا ،تاکنون موفق به پرداخت بدهی مربوط به اقساط خرید محصولات شرکت مدیران خودرو نشده اند، طرح بخشودگی ۵۰٪ از مبلغ خسارت تأخیر در بادیه دین از تاریخ ۱۳۱۳۰ او ۱۴۰ الی ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ در صورت پرداخت مبلغ اصل بدهی و هزینه های حقوقی فعلی اجرا خواهد شد.

خواهشمند است ضمن همکاری در اجرای طرح مذکور از طریق راهنمایی کامل مشتری در خصوص نحوه پرداخت. رفع احكام قضائی و شرایط طرح، به نحو مقتضی و شفاف به مشتریان اعلام نمایید که مطرح فوق الذکر بعنوان آخرین مهلت پرداخت بدهی معوق پیش از آغاز دور جدید اقدامات قانونی (شامل ارسال چک ضمانت به بانک، اخذ أحكام قضائي، توقیف خودرو و فروش آن طی مزایده ) خواهد بود، لذا عدم پرداخت بدهی در مدت زمان مورد اشاره به منزله عدم تمایل قطعی مبنی بر پرداخت بدهی تلقی گردیده و علاوه بر انجام اقدامات قانونی مورد اشاره، منجر به تحمیل خسارات و هزینه های قانونی مربوطه نیز خواهد شد.

طرح تسهیل باز پرداخت اقساط معوق شرکت مدیران خودرو

ضمناّ یاد آوری می گردد : 

ا- در خصوص خودروهای دارای حکم توقیف چنانچه موجبع اخذ حکم شرکت های وصول مطالبات باشند، مراجعه مالک خودرو و یا وکیل وی با ارائه وکالتنامه محضری بهمراه مدارک شناسایی معتبر به دفتر مرکزی شرکت الزامی بوده و در غیر اینصورت اخذ حکم توسط واحد حقوقی مدیران خودرو) نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد.

۲- چنانچه قرارداد در وضعیت فسخ قرار دارد. علاوه بر انجام مراحل رفع حكم مطابق بند ، می بایست رضایتنامه مربوطه برابر بخشنامه شماره ۳۸۲۵ /و/۹۹ مورخ ۹۹/۱۰/۲۹ تکمیل و از طریق ایمیل به واحد وصول مطالبات ارسال گردد. (مطابق ضمیمه)

3- پس از اعمال بخشودگی، میزان باقیمانده از مبلغ خسارت تأخیر در تأدیه دین نیز می بایست در مهلت مورد اشاره پرداخت گردد. در غیر اینصورت بخشودگی مذکور حذف و به هیچ عنوان مجددا اعمال نخواهد گردید.

بروز ترین اخبار در سلامتیان خودرو محور مشاهده کنید. جهت خرید از سلامتیان خودرو با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید