سامسونگ میلیون‌ها پنل OLED را برای سدانی رده‌بالا به BMW عرضه می‌نماید
سامسونگ میلیون‌ها پنل OLED را برای سدانی رده‌بالا به BMW عرضه می‌نماید | سلامتیان خودرو محور |

سامسونگ‌ دیسپلی ظاهراً نمایشگر های OLED را برای چهار میلیون دستگاه خودرو BMW به‌ مدت ۶ تا ۷ سال بعد از تولید انبوه عرضه خواهد نمود.

سامسونگ میلیون‌ها پنل OLED را برای سدانی رده‌بالا به BMW عرضه می‌نماید

به گزارش سلامتیان خودرو محور، سامسونگ‌ دیسپلی در حال پر رنگ‌ کردن بیش تر نقش خود در بخش تأمین‌ کنندگان خودرو هست. این شرکت با BMW به توافق رسیده هست تا پنلهای OLED را برای مدلهای BMW عرضه نماید که از سال ۲۰۲۴ به‌ بعد وارد تولید انبوه می‌ گردند.

مطابق گزارشهای اخیر، این شرکت پنل های OLED را برای تولید چهار میلیون خودرو BMW در دوره‌ ای ۶ تا ۷ ساله ارائه می نماید. منابع می‌ گویند که قسمت نمایشگر پنل‌ های OLED را برای «سدانی رده‌ بالا» عرضه خواهد نمود.

سامسونگ میلیون‌ها پنل OLED عرضه می‌نماید

پنل‌ های OLED در کارخانه‌ ی Giheung سامسونگ تولید خواهند گردید و شرکت امیدوار هست که فاصله‌ ی خود را با LG Display کم تر نماید. اضافه بر BMW، سامسونگ نیز می‌ خواهد با دیگر خودروسازان اروپایی از جمله آئودی مشارکت نماید.

ناگفته نماند که سامسونگ در سال ۲۰۲۱ پنل‌ های OLED هیوندای Ioniq 5 را تأمین نمود. در همین‌ حال، سامسونگ قطعات خودرو های الکتریکی ازجمله باتری و تراشه را برای خودروسازان گوناگون ارائه و نقش تأمین‌ کننده اصلی قطعات را ایفا خواهد نمود.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید