سامسونگ با شکست ال‌جی تمام دوربین‌ کامیون‌های برقی تسلا را تأمین می‌نماید
سامسونگ با شکست ال‌جی تمام دوربین‌ کامیون‌های برقی تسلا را تأمین می‌نماید | سلامتیان خودرو محور |

رقابت دو کمپانی سامسونگ و ال‌جی برای سفارشهای دوربین‌ خودروهای الکتریکی تسلا در نهایت به پیروزی سامسونگ منجر شد و این شرکت تمام ماژول‌ های دوربینی که در خودرو های Semi و Cybertruck استفاده می‌ شوند، تأمین خواهد نمود.

سامسونگ با شکست ال‌جی تمام دوربین‌ کامیون‌های برقی تسلا را تأمین می‌نماید

به گزارش سلامتیان خودرو محور، رقابت سامسونگ و ال‌جی برای سفارشهای دوربین‌ خودروهای الکتریکی تسلا در نهایت به پیروزی سامسونگ منجر گردید و این شرکت تمام ماژولهای دوربینی که در خودروهای Semi و Cybertruck استفاده می‌ شوند، تأمین خواهد نمود.

تأمین قطعات تجارتی بزرگ برای سامسونگ به حساب می آید. اگرچه این شرکت تصمیم گرفته هست که خودروهای برقی با برند اختصاصی خود را تولید نکند، قطعات مهمی را برای صنعت خودروهای برقی شامل باتری‌ها و ماژولهای دوربین تأمین می نماید. ماژولهای دوربین از آنجا که تولیدکنندگان خودرو برای پیشرفت رانندگی خودکار تلاش می نمایند، ضروری شده‌ اند.

کمپانی تسلا با خودروهای خود پیشتاز هست. این شرکت به‌ دنبال تهیه‌ ی ماژولهای دوربین برای خودروهای برقی Cybertruck و Semi خود بود. گزارش جدیدی نشان میدهد که سامسونگ الکترومکانیکس (Samsung Electro-Mechanics) توانسته هست ال‌جی اینوتک (LG Innotek) را شکست دهد و کل سفارش را به‌ دست بیاورد.

با پیروزی سامسونگ الکترومکانیکس بر پیشنهاد ال‌جی اینوتک، اکنون پیش‌بینی می‌ شود که سامسونگ تمام ماژولهای دوربینی را تأمین نماید که در خودروهای Semi و Cybertruck تسلا استفاده می گردند. تسلا قبلاً این خودروهای برقی را معرفی نموده هست و اکنون می‌ خواهد تولید را افزایش دهد؛ زیرا به‌ دنبال تحویل خودروها به مشتریان در سالهای آینده می باشد.

سامسونگ با شکست ال‌جی تمام دوربین‌ کامیون‌های برقی تسلا را تأمین می‌نماید

سامسونگ الکترومکانیکس رقابت عادلانه‌ ای داشت؛ چراکه شرکت‌ های تایوانی نیز در حال رقابت برای این قرارداد بزرگ بودند. این دومین‌ باری هست که سامسونگ از رقابت پیشی می‌ گیرد؛ زیرا سفارش‌ های ماژول دوربین تسلا برای Cybertruck همگی در سال گذشته به سامسونگ الکترومکانیکس رسید. این شرکت قطعات مذکور را برای کارخانه‌ های گیگا تسلا در شانگهای و برلین تأمین خواهد نمود.

سامسونگ الکترومکانیکس در‌ زمینه‌ی تأمین ماژولهای دوربین برای گوشی‌ های هوشمند نیز فعالیت می نماید؛ ولی بی‌شک محصولات برای خودروهای الکتریکی ارزش بیش تری دارند؛ بنابراین، به شرکت کمک می نماید تا سود خود را افزایش دهد. هشت ماژول دوربین در هر خودرو الکتریکی تسلا موجود هست. در نهایت، تولید انبوه آنها به‌ نفع سامسونگ می باشد.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید