در اتفاقی عجیب، فروش دوج چلنجر و رم از محصولات فورد افزایش یافت
در اتفاقی عجیب، فروش دوج چلنجر و رم از محصولات فورد افزایش یافت | سلامتیان خورو محور | خودرو اتوماتیک | شاسی بلند |

در سه‌ ماهه‌ ی دوم سال ۲۰۲۱، فروش دوج چلنجر و پیکاپ رم بیشتر از فورد موستانگ و F-150 بوده و همچنین تقاضا برای شورولت کامارو به مقدار قابل توجهی کمتر شده است.

در اتفاقی عجیب، فروش دوج چلنجر و رم از محصولات فورد افزایش یافت

به گزارش سلامتیان خودرو محور ، موستانگ و F-150 پرفروش‌ترین تولیدات فورد در آمریکا می باشند. طی سال‌های اخیر وانت F-150 عنوان پرتقاضاترین خودروی سال آمریکا را در اختیار داشته و موستانگ هم پرفروش‌ترین مدل اسپرت کوپه دنیا بوده است ، اما در کمال تعجب، محصولات دوج توانسته‌اند برای فصل دوم سال ۲۰۲۱ مشتریان بیشتری جذب کنند. البته موستانگ و F-150 همچنان پرفروش‌ترین مدل در کلاس خود از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا امروز هستند.

بر اساس آمار های رسمی، دوج به موفقیتی بالایی رسیده و خیلی بهتر از مدت مشابه سال قبل عمل کرده است. مدل‌ های مختلف وانت پیکاپ رم طی سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۱ حدود ۱۶۴ هزار دستگاه فروش داشته‌اند که این مقدار، ۴۰ درصد بیش از سال ۲۰۲۰ است. در مجموع فروش سالیانه‌ی دوج رم نسبت به شش‌ ماهه‌ ی سال مشابه قبل، ۲۷ درصد رشد داشته است. ولی فورد در فصل دوم ۲۰۲۱ تعداد ۱۵۸ هزار دستگاه F-150 به فروش رسانده است.

در اتفاقی عجیب، فروش دوج چلنجر و رم از محصولات فورد افزایش یافت

در کلاس کوپه‌ های عضلانی آمریکایی هم برتری دوج بر فورد را می توان دید. چلنجر در سه‌ ماهه‌ ی دوم سال ۱۵,۰۵۲ نسخه فروخته است ، درحالی‌که موستانگ ۱۴,۶۷۶ دستگاه فروخته است. البته آمار برای کل شش‌ ماهه‌ ی گذشته از سال ۲۰۲۱، برتری موستانگ را با فروش ۳۳,۷۸۶ دستگاه در مقابل ۳۰,۱۴۸ دوج چلنجر نشان می‌دهد.

ضلع سوم مثلث غول‌ های خودروسازی آمریکا هم عملکرد تقریبا خوبی برای وانت پیکاپ سیلورادو داشته است؛ در حالی که شرایط برای کامارو ناامیدکننده به نظر می‌رسد. طی سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۱، فروش شورولت سیلورادو با ۱۶۱,۷۰۶ دستگاه بهتر از F-150 بوده است ، درحالی که فقط ۹,۸۸۱ کامارو تحویل به مشتری داده شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید