خرید خودرو اطلس شرکت سایپا از چه زمانی شروع می‌شود؟
خرید خودرو اطلس شرکت سایپا از چه زمانی شروع می‌شود؟ | سلامتیان خودرو محور |

هر چند تاکنون وعده‌ های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌ شاسی اطلس انجام نشده است اما آخرین گمانه‌ زنی‌ ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال می باشد. احتمالا پس از آن فروش این خودرو شروع خواهد شد.

خرید خودرو اطلس شرکت سایپا از چه زمانی شروع می‌شود؟

به گزارش سلامتیان خودرو محور، شرکت خودروسازی سایپا قرار بود فروردین ماه امسال خودروی «اطلس» را رونمایی نماید اما هنوز این وعده انجام نشده است.  مدیر عامل سایپا در اسفند ماه سال ۹۹ وعده داده بود که در بهار ۱۴۰۰ «آریا» تولید و «اطلس» رونمایی می گردد. جواد سلیمانی هم چنین در بهمن ماه سال گذشته گفته بود سایپا به زودی از خودروی جدید خود به نام «اطلس» رونمایی می نماید.

هرچند این وعده‌ ها انجام نشده اما او این بار گفته هست از ۹ محصول جدید سایپا در سه سال آینده رونمایی می گردد. او در همایش تجلیل از نمایندگی‌ های برتر سایپا گفته است که به زودی اطلس به عنوان جایگزین تیبا و ساینا، وارد بازار خواهد شد. هر چند تاکنون وعده‌ های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌ شاسی اطلس انجام نشده است اما آخرین گمانه‌ زنی‌ ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

خرید خودرو اطلس شرکت سایپا

به گفته عماد جعفری، کارشناس صنعت خودرو، اطلس قرار است روی فیس‌ لیفت کوئیک عرضه شود و طراحی داشبورد، رودری‌ ها و جلو و عقب آن تغییر کرده هست. موتور آن نیز ارتقا یافته کوئیک است و گفته می‌شود قدرت موتور آن حدود هشت اسب بخار بیشتر از کوئیک و تیبا خواهد بود و دریچه گاز آن نیز برقی شده است. درباره قیمت احتمالی آن نیز ۱۰ تا ۱۵ درصد گرانتر از کوئیک را جعفری پیش‌ بینی نموده و قیمت روز کوئیک اکنون ۱۸۵ میلیون تومان می باشد.

فربد زاوه، کارشناس بازار خودرو نیز در این مورد گفته هست: قاعدتا اگر به صورت کراس اور عرضه گردد قیمتی حدود خودرو پژو ۲۰۶ خواهد داشت. مخصوصا با آپشن‌ هایی که تاکنون گفته‌ اند این خودرو چندان ارزان نخواهد بود. اگر مدل ساده برای آن در نظر بگیرند احتمالا قیمت آن از حدود ۱۷۰ میلیون یا ۱۸۰ میلیون تومان شروع خواهد شد و نمونه‌ های فول را ۲۲۰ میلیون یا ۲۳۰ میلیون تومان در نظر خواهند گرفت. اگر اتوماتیک داشته باشد هم احتمالا ۲۶۰ میلیون تا ۲۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید