به زودی مافیای خودرو معرفی می شوند
به زودی مافیای خودرو معرفی می شوند | سلامتیان خودرو محور |

دبیر و سخنگوی هیات تفحص و تحقیق مجلس از صنعت خودرو گفت: به‌ زودی فهرست جدیدی از اسامی مافیای خودرو سازی را انتشار خواهیم داد.

به زودی مافیای خودرو معرفی می شوند

به گزارش سلامتیان خودرو محور، سید علی موسوی دبیر و سخنگوی هیات تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودرو، درباره آخرین اخبار از تحقیق و تفحص از صنعت خودرو اظهار نمود: طی فرآیند تفحص و تحقیق مجلس از صنعت خودرو، لیست جدیدی از اسامی مافیای خودرو به دست آورده‌ ایم که به‌ زودی آن را انتشار خواهیم داد.

او اضافه نموذ: ریشه کن شدن مافیای خودرو، قطعا قادر هست قسمت قابل توجهی از مشکلات صنعت خودرو سازی کشور و بهبود کیفیت در این حوزه را حل نماید. از طرفی مافیای خودرو دست به واردات قطعات دست دوم و بدون کیفیت می‌ زند که بهره این قطعات در خودرویی مانند پراید، خطرات جانی زیادی را برای مردم ایجاد نموده هست.

مافیای خودرو و واردات خودرو

موسوی با اشاره به موضوع واردات خودرو ادامه داد: واردات خودرو تا حدی می‌ تواند بر تعدیل قیمت خودروی داخلی اثر گذار باشد ولی نباید فکر کنیم که با واردات اتفاق خاصی در زمینه تعدیل قیمت خودرو بیفتد چون که فرآیند واردات نیز به دست مافیای خودرو خواهد افتاد.

این نماینده مجلس تاکید نمود: البته بنده مخالف واردات خودرو نیستم چرا که به وسیله واردات می‌ توانیم در حوزه افزایش کیفیت خودروی داخلی و ایجاد فضای رقابتی، اثر بخش باشیم. با این حال ولی واردات نمی‌ تواند اثر زیادی بر کاهش قیمت‌ ها داشته باشد.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید