این خودروها معرفی خواهند شد
این خودروها معرفی خواهند شد | سلامتیان خورو محور | خودرو اتوماتیک | شاسی بلند |

تمرکز اتومبیل های جدید امسال روی اتومبیل های هیبریدی خواهد بود. و بزودی معرفی خواهند شد.

این خودروها معرفی خواهند شد

به گزارش سلامتیان خودرو محور ، به نقل از اتوکار، سال قبل برای صنعت خودروسازی سال رضایت بخشی نبود و تحت تاثیر کاهش تقاضای ناشی از کرونا، بسیاری از خودروسازها زیان مالی سنگینی را تحمل کردند. با این حال خودروسازان امیدوارند امسال با رونمایی از محصولات جدید، مجددا به مسیر سودآوری برسند.

DS ۹

این اتومبیل که توسط خودروساز فرانسوی دی اس عرضه خواهد شد و قرار است رقیب خودروهای محبوبی نظیر Audi A۴ و مرسدس بنز کلاس C باشد. این خودرو هم به صورت بنزینی و هم به صورت هیبریدی عرضه شده و از یک موتور توربو ۱.۶ لیتری بهره خواهد برد. این خودرو تنها در چین تولید و از آنجا به بقیه کشورها صادر خواهد شد. این سری خودروها معرفی خواهند شد.

فراری پورتوفینو ام

این اتومبیل اسپورت توربوشارژ هشت سیلندری از یک موتور ۳.۹ لیتری بهره خواهد برد که توان ۵۹۲ تا ۶۱۲ اسب بخار را برای آن به ارمغان می آورد. این خودرو تنها ۳.۵ثانیه زمان لازم دارد تا سرعت آن از صفر کیلومتر بر ساعت به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

مرسدس بنز GLS

این اتومبیل بزرگ ترین شاسی بلند تولیدی بنز خواهد بود و ۲۷۱۰ کیلوگرم وزن دارد. این خودرو توربوشارژ مجهز به یک موتور چهار لیتری هشت سیلندر خواهد بود و در ۴.۹ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا می کند. این سری خودروها معرفی خواهند شد.

پورشه تایکان کراس توریسمو

این اتومبیل برقی در اواخر ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد و توان آن بین ۶۷۱ تا ۷۵۱ اس بخار متغیر خواهد بود. کلیه اتومبیل های این سری مجهز به موتور توربو هستند.

رنو آرکانا

برخلاف سری قبلی آرکانا که در بسیاری از کشورهای اروپای غربی عرضه نشد، قرار است سری جدید که به صورت هیبریدی و نیمه هیبریدی عرضه خواهد شد در اروپای غربی و از جمله انگلیس عرضه شود. این سری خودروها معرفی خواهند شد.

پژو ۳۰۸

این اتومبیل که یکی از محبوب ترین محصولات پژو نیز محسوب می شود به صورت بنزینی و هیبریدی عرضه خواهد شد و با هر بار شارژ برقی می تواند مسافتی معادل ۳۷ مایل را طی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید