آیا مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو حل گردید؟
آیا مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو حل گردید؟ | سلامتیان خودرو محور |

از آنجایی که سامانه فروش (تخصیص) خودرو در روزهای آغازین فعالیت خود با اختلالاتی در روند ثبت‌ نام روبرو بود، حال همه مشکلات و اختلالات آن برطرف گردیده هست.

آیا مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو حل گردید؟

به گزارش سلامتیان خودرو محور، آخرین اخبار از سامانه یکپارچه فروش خودرو  چیست؟ سامانه فروش (تخصیص) یکپارچه خودرو به آدرس sale.iranecar.com از روز یکشنبه هفته‌ ی گذشته، در دسترس عموم مردم قرار گرفت و فعالیت خود را رسما شروع نمود.

طی روز های یکشنبه و دوشنبه، متقاضیان قادر بودند از بخشنامه‌ های گواگون فروش خودرو که از سوی همه ی شرکتهای خودروسازی ارائه‌ گردیده بود، مطلع گردند.

در نهایت از روز سه‌ شنبه (۲۷ اردیبهشت‌ ماه)، اولین عرضه رسمی خودرو به صورت سامانه یکپارچه فروش خودرو با مهلت یک هفته‌ ای برای ثبت درخواست توسط متقاضیان شروع گردید.

ولی دو روز اول فعالیت رسمی سامانه یکپارچه فروش خودرو متقاضیان با مشکلاتی در روند ثبت‌ نام هم در ثبت اطلاعات شخصی و هم در ثبت درخواست برای ثبت‌ نام خودرو مورد نظر دچار ایراد شده بودند و روند ثبت‌ نام با مشکل مواجه بود.

مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو

از جمله اختلالات و ایراداتی که متقاضیان با آن روبرو شده بودند، میتوان به عدم اتصال با گوشی همراه در ساعات ابتدایی، اختلال در بارگذاری اطلاعات و عدم ثبت اطلاعات، عدم ارائه کد رهیگری، مشکل در مرحله ربات (تایید من ربات نیستم) و… اشاره نمود.

این اختلالات تا صبح روز گذشته نیز موجود بود و به طور کامل حل نگردیده بود وبلی حال سایت سامانه به طور کامل و بدون مشکلی در روند، در حال فعالیت می باشد و متقاضیان بدون ایراد میتوانند به ثبت‌ نام در سامانه و پس از آن ثبت درخواست برای خودرو مورد نظر خود از ۳۰ خودرو ارائه گردیده از سوی شش خودروساز دولتی و خصوصی، در قالب طرحهای فروش فوق‌ العاده، پیش‌ فروش و مشارکت در تولید، اقدام نمایند.

با توجه به اینکه برای اولین بار سامانه‌ ای با این وسعت (عرضه ۳۰ محصول از محصولات خودروسازان دولتی و خصوصی) شروع به‌ کار کرده بود، اختلالهای ابتدایی را میتوان بر حساب هجوم افراد در ساعات اولیه گذاشت. این موضوع توسط معاون صنایع حمل‌ ون قل وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیز مورد تایید بود و مشکلات در روز های آغازین را با توجه به گستردگی فعالیت، طبیعی خواند و تضمین کرد که هرگونه مشکل،  قطعا پس از ۷۲ ساعت حل خواهد گردید.

آیا مشکلات سامانه یکپارچه فروش خودرو حل گردید؟

حال ولی مشکلات و ایرادات همگی حل شده و متقاضیان قادر هستند تا اتمام مهلت مقرر با مراجعه به آدرس اینترنتی سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت‌ نام خود را انجام داده و درخواست خود برای خرید خودرو مورد نظر را ثبت نمایند. همچنین مورد تاکید هست که با توجه به این که تقدم و تاخیر هنگام ثبت‌ نام متقاضیان در برنده شدن آنها نقشی ندارد، مشکل روز های آغازین جای نگرانی برای مشتریان ندارد.

جهت خرید از سلامتیان خودرو محور با الویت دریافت خودرو  در این صفحه ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید