ویروس کرونا این روزها زندگی تمامی مردم ایران را تحت تاثیر قرار داده و هشدارهای پزشکی برای مقابله با آن موجب تغییر سبک زندگی بسیاری از مردم شده است. در این میان حاضر نشدن در مکان‌های شلوغ، ادارات و بانک‌ها یکی از مهم‌ترین توصیه‌های پزشکان و مسئولان است، چرا که حضور در این مکان‌ها می‌تواند سرعت شیوع کرونا را بیشتر و کنترل آن را سخت‌تر کند.

شرکت سلامتیان خودرو برای اینکه سهمی در جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و تضمین سلامت خریداران محترم داشته باشد، در این ایام ، تمهیدات ویژه‌ای را برای خریداران در نظر گرفته است تا بدون مراجعه حضوری به دفاتر فروش محصولات مدیران خودرو ، به صورت آنلاین و اینترنتی خودروهای خود را خرید نمایند .

از این رو جهت خرید خودرو موردنظر خود می توانید از طریق آموزش زیر اقدام به خرید اینترنتی نمایید :

 • ابتدا جهت ورود به وبسایت خرید اینترنتی ، به نشانی اینترنتی http://ebuy.mvmco.ir وارد شوید .

 • انتخاب خودرو: در این مرحله لیست خودروهایی که مجوز فروش آن تعریف شده است نمایش داده می شود. کاربر می تواند از لیست نمایش داده شده، خودروی مورد نظر خود را انتخاب و بر روی دکمه درخواست خرید کلیک نمایید.

 • انتخاب برنامه فروش: در این مرحله با توجه به توضیحات ارائه شده در مورد مجوزهای فروش موجود برای خودروی انتخابی، کاربر باید مجوز فروش مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اگر مجوز فروش انتخابی نیاز به ثبت ضامن داشته باشید، بعد از انتخاب دکمه درخواست خرید، پیغامی مبنی بر نیاز به ثبت ضامن نمایش داده خواهد شد.

 • تعیین مشخصات: در این مرحله باید ابتدا رنگ خودرو درخواستی از میان رنگ های تعیین شده برای مجوز فروش انتخاب شود. در صورتی که نوع پرداخت به صورت نقدی باشد، بعد از انتخاب رنگ بر روی دکمه گام بعدی کلیک نمایید.

در صورتی که روش پرداخت انتخابی به صورت اقساطی باشد، باید ابتدا درصد اقساط، تعداد اقساط و فاصله اقساط انتخاب شود، سپس برای نمایش خدمات بر روی دکمه جستجوی خدمات کلیک شود.

بعد از نمایش خدمات موجود بر اساس مدل خودرو و مجوز فروش انتخابی، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی محاسبه روش پرداخت کلیک نمایید. لازم به ذکر است که برخی از خدمات نمایش داده شده به صورت اجباری می باشد و به صورت پیش فرض در حالت انتخاب می باشند و نمی توان آنها را غیرفعال نمود.

بعد از انتخاب محاسبه روش پرداخت، جدول پرداخت هایی که باید انجام شود نمایش داده می شود. بعد از مطالعه جدول فوق بر روی گام بعدی کلیک نمایید.

در انتهای این بخش برای تایید کلی پنجره ای برای نمایش کلیه اطلاعات وارد شده به شما نشان داده خواهد شد. پس از مطالعه دقیق جزئیات نشان داده شده و در صورت درست بودن تمامی اطلاعات، بر روی دکمه تایید کلیک نمایید.

 • شرایط واگذاری: در این مرحله شرایط تعیین شده توسط شرکت مدیران خودرو جهت خریداری خودرو به کاربران نمایش داده می شود. پس از مطالعه دقیق موارد و نکات ذکر شده در قرارداد گفته شده، بر روی گزینه شرایط قرارداد فوق را می پذیرم کلیک نموده و آن را علامت دار نمایید و سپس بر روی دکمه گام بعدی کلیک نمایید.

 • ثبت اطلاعات مشتری: در این مرحله باید اطلاعات فردی خریدار خودرو وارد شد.

در صورتی که قبلا اقدام به خرید خودرو به صورت آنلاین نموده اید، بر روی لینک ثبت نام کرده ام کلیک نمایید و با ورود اطلاعات خواسته شده به سیستم وارد شوید.

در غیر این صورت بر روی لینک ثبت نام جدید کلیک نمایید و در پنجره جدید مراحل ثبت نام را به صور کامل انجام دهید. پس از اتمام مراحل ثبت نام به همین صفحه بازگشته و با انتخاب لینک ثبت نام کرده ام کلیک نمایید و با ورد اطلاعات خواسته شده به سیستم وارد شوید. با انجام مراحل ذکر شده، مشخصات شما درون سیستم نمایش داده می شود. لطفا از صحت اطلاعات اطمینان حاصل فرمایید.

در صورتی که مجوز انتخابی نیاز به ثبت ضامن داشته باشد باید مشخصات ضامن نیز به طور کامل وارد شود.

 • انتخاب نمایندگی: در این مرحله نمایندگی سلامتیان کد 287 را جهت تحویل مدارک و خودروی مشتری انتخاب کنید.

 • تایید اطلاعات: در این مرحله کلیه اطلاعات وارد شده از شروع ثبت نام را مشاهده میکنید. اطلاعات فوق را با دقت مطالعه نمایید تا از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید.

بعد از کلیک بر روی دکمه گام بعدی پیغای جهت تایید نهایی اطلاعات نمایش داده می شود. در صورت انتخاب دکمه تایید و درست بودن اطلاعات وارد شده، درخواست خرید شما در سیستم فروش شرکت مدیران خودرو ایجاد می گردد.

 • صدور و پرداخت صورت حساب: در این مرحله ابتدا شماره درخواست ثبت شده مشاهده می شود. همچنین لیست مبالغی که باید توسط مشتری پرداخت شود، نشان داده خواهد شد. با انتخاب دکمه پرداخت اینترنتی به صفحه پرداخت آنلاین بانک ارجاع داده خواهید شد.

قوانین لحاظ شده در فروش اینترنتی:

۱- در تمامی روش های فروش حداکثر۲۰٪ بصورت اینترنتی می باشد و در صورت تکمیل فر‌وش ۸۰٪ در سیستم نمایندگی ها امکان فروش باقیمانده از ۲۰٪ فروش اینترنتی توسط سیستم نمایندگی ها وجود دارد.

۲- تمامی قوانین سیستم نمایندگی ها در سیستم فروش اینترنتی لحاظ می گردد.

۳- تمامی ظرفیت های تعریف شده در سیستم نمایندگی ها به صورت یکپارچه در سیستم فروش اینترنتی بصورت خودکار اعمال میگردد.

۴- در سیستم فروش اینترنتی هر شخص فقط می تواند یک درخواست باز داشته باشد و تا تعیین تکلیف درخواست باز نمی تواند درخواست دیگری را ثبت نماید.

۵- زمان مجاز اولین واریز ۱۵ دقیقه و تکمیل وجه تا بیست و چهارساعت می باشد.

۶- اعتبار سنجی و دریافت اطلاعات ضامن در سیستم فروش اینترنتی طبق روال فروش نمایندگی انجام می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر نیز با شماره تماس های 03191003303 و 03133344777 تماس حاصل فرمایید .

8 دیدگاه‌ها

 1. مگر فریب دادن مردم اینترنتی و غیر اینترنتی داره؟؟
  دلار نسبت ب اخرین قیمتش ۱۰ درصد کاهش داشته چرا قیمتو کم نمیکنید؟
  زمانی ک اتحادی در میان نباشه اون قوم محکوم ب فنا هستند.
  مورچگان را چو بود اتفاق
  شیر ژیان را بدرانند پوست

 2. قیمت این خودروها بر اساس ارز نیمایی هست و تا وقتی کا قمت دلار ازاد زیر ارز نیمایی نره قیمت پایین نمیاد ولی اگر د بازار ازاد ارز بالا بره قیمت پایین میاد

 3. گول این شرایط فروش رو نخورید. قیمتها پایین میاد اگه نخرید. .بلافاصله با گرونی دلار بالا میبرند با اینکه از قبل خریدن جنساشو. بعد که دلار پایین آمد میگن گرون خریدیم پایین نمیارن دوباره تا دلار بالا رفت باز اونی که بالا بردنو دوباره بالا میبرند. برا یه ماشین که یبار گرون شده بخاطر دلار. 10بار دیگه با بالا رفتن دلار بالا میبرن قیمتهارو. آخر بی وجدانیه این قیمتگذاریهای خودرو تو ایران

 4. شما حتی مونتاژکارخودروهم نیستید این کارتون از دزدی بدتره. واردات خودرو بایدآزادشود.

 5. با این سوغاتی که از چین برای جهان اومد ایرانی نیستید باز هم جنس چینی بخرید .حتی اگر مفت بدن.

 6. واقعا حقمونه ایناکممونه… یه مدت هیشکش نخره ماشین بمونه رو دستشون التماس می‌کنند…. والله الان نمایندگی ها پر از ماشین صفره با قیمت آزاد بعد وقتی ثبت نام میکنی میگن آبان و بهمن 99 ماشین تحویلت میدن… واقعا که از ماست که بر ماست….

 7. اگه 100تومن دلار بره بالا قیمتارا 30درصد افزایش میدید اما اگه 1000تومن بیاد پایین
  دریغ از ادرصد کاهش قیمت …
  انشالاه خداوند جواب این بازیهای کثیفتون را
  خواهد داد ….
  چه به سر این مردم که نیاوردی چه کارها که نکردی واقعا کاری دیگه هم هست بکنید ….

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید