طرح جایگزینی خودرو کارکرده با نو در اصفهان

ما فروش و جایگزینی خودرو را برای شما آسان نموده ایم


در دنیای امروز دغدغه زمان و کمبود وقت یکی از مشکلات اصلی مردم می باشد. درج آگهی فروش برای خودرو، پیدا کردن مشتری، کارشناسی خودرو جهت فروش آن، صف های طولانی پارکینگ های عمومی محل فروش خودرو از جمله مشکلاتی است که هر شخصی که قصد فروش خودروی خود را دارد با انها مواجه می شود.

شرکت ایرانیان خودرو با طرح جایگزینی خودروی کارکرده این مشکلات را برای شما حل نموده است. به آسانی با مراجعه به شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو خودروی کارکرده خود را فروخته و خودروی نو با شرایط پرداخت آسان و اقساطی خریداری نمایید.

مزایای طرح جایگزینی خودروی کارکرده با نو


  1. امکان خرید خودروی کارکرده توسط نمایندگی 287 (شرکت سلامتیان خودرو) شرکت مدیران خودرو(فروش آسان خودروی کارکرده)
  2. تعیین قیمت منصفانه خودروی کارکرده توسط کارشناس رسمی دادگستری(فروش خودروی کارکرده به قیمت منصفانه)
  3. تحویل فوری تر خودروی نو نسبت به سایر روش های فروش شرکت مدیران خودرو
  4. در این طرح 120 نقطه خودرو کارکرده از نظر فنی توسط کارشناسان بررسی میشود و گواهی ارزیابی سلامت خودرو صادر میگردد تا مشتری خودرو کارکرده با اشراف کامل به نقاط ضعف و نقاط قوت خودرو آن را خریداری نماید

سوالات متداول :


آیا ماشین کارکرده دارای گارانتی هستند ؟ زمان گارانتی ها چه مدت است ؟


در حال حاضر تنها خودروهای کارکرده ای که طبق قوانین گارانتی شرکت خودرو ساز در دوره گارانتی هستند به عنوان خودروی دارای گارانتی شناخته می شوند اما در آینده ای نزدیک شرکت در نظر دارد پس از بهسازی خودروهای کارکرده فاقد گارانتی برای آنها گارانتی مازاد توسط شرکت خودرو ساز صادر نماید . مدت زمان این گارانتی ها متعاقبا اعلام خواهد شد .

آیا در تمام شهرهای کشور نمایندگی وجود دارد ؟


در فاز اولیه طرح جایگزنی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو تنها 20 نماینده منتخب حضور خواهند داشت که شرکت سلامتیان خودرو محور تنها نماینده منتخب در استان اصفهان و شهرهای همجوار می باشد . در مرحله توسعه طرح کل کشور تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

نحوه جایگزینی خودرو چگونه است ؟


برای جایگزینی خودروی کارکرده با خودروی نو کافیست شما دارنده یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو که سال ساخت آن 1390به بعد باشد، با مراجعه به سیستم فروش خودروی کارکرده اینجا درخواست خود را در سیستم ثبت نمایید و سپس به نمایندگی شرکت سلامتیان خودرو مراجعه نمایید . خودروی شما توسط نمایندگی کارشناسی و از شما خریداری و خودروی نو مورد نظر شما بر اساس شرایط فروش روز شرکت خودرو ساز و به صورت تحویل فوری برای شما ثبت نام خواهد شد

مدت زمان تحویل خودرو نو چقدر است ؟


یکی از مزایای ایجاد شده برای مشتریان طرح جایگزینی خودروی کارکرده تحویل فوری تر خودروی نو به ایشان نسبت به سایر روش های فروش نقدی شرکت می باشد . اما حداکثر زمان تحویل خودروی جدید کمتر از 30 روز کاری می باشد.

آیا می‌توانیم خودرو کارکرده را جایگزین خودرو صفر نماییم؟


بله کافی است خودروی کارکرده خود را جهت جایگزینی در سیستم فروش خودروی کارکرده ثبت نام و طرح جایگزینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . ما در کوتاه ترین زمان خودروی شما را با خودروی نو جایگزین خواهیم نمود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03133337400 تماس حاصل فرمایید .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید